Adsl Başvuru Noktası Hakkında

Adsl Başvuru Noktası Hakkında

“ADSL başvuru noktaları” Tüm Türkiyede yer almaktadır. Tüm il ve ilçe merkezlerinde ve neredeyse tüm mahallelerde ADSL başvuru noktaları bulunmaktadır.

Türk Telekom ve TTnet in Sabit Telefon Başvuru işlemlerini ve TTnet ADSL Başvuru işlemlerini yapmaya yetkili başvuru noktaları başvuru işlemizi yapmak için kesinlikle ücret alamazlar.

Ayrıca hiçbir başlık altında (fotokopi , modem ayarlama , modem teslimi , kağıt bedeli , hizmet bedeli) adsl başvuru işleminiz için ücret talep edemezler.

“TTnet ADSL” ve” Türk Telekom Sabit Hat” başvurularında ödeyeceğiniz tüm bedeller size Türk Telekom Faturası yada TTnet Faturası ile bildirilir, bunların dışında hiçbir kimse sizden herhangi bir ücret alamaz.

TTnet Fatura ve Türk Telekom Fatura ları dışında sizden herhangi bir ücret talep eden kişileri lütfen 444 0 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi ve 444 0 375 TTnet Çağrı Merkezi ne bildiriniz.

adsl başvuru noktası na giderken bireysel başvurularda TC Kimlik No bulunan nüfus cüzdanınızı , Sürücü Belgenizi yada Pasaportunuzu yanınızda götürünüz. “ADSL Başvurusu” için bu belgelerden birinin beyan edilmesi zorunludur.

Kurumsal başvurularda adsl başvuru noktası na giderken yanınızda şirket vergi levhası fotokopisi , imza sirküleri fotkopisi , kuruluş gazetesi fotokopisi , yetkili nüfus cüzdanı fotokopisi , faaliyet belgesi fotokopisi götürmeyi lüften unutmayınız.

adsl başvuru noktasına ulaştıktan sonra görevliler sizden tarife , kampanya ve modem bilgileri gibi adsl başvurusu ile ilgili bilgileri alarak işleminizi yapacaktır.

ADSL başvurusu yapabilmeniz için Sabit Telefon Aboneliğinizin bulunmasının zorunlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir