Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cumartesi  09:00‑18:00   Sat‑Sun 10:00‑17:00
Bizi Arayın:  0532 799 1354
iPhone 13 Pro Ekran Ön Cam Değişimi

iPhone 13 Pro Ekran Ön Cam Değişimi

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone 13 Pro Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 13 Pro Ekran Onarımı

Apple iPhone 13 Pro’ya sahipseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 13 Pro onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone 13 Pro’nuz ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, Ka Bilişim, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde doğru şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 13 Pro’nuzu Ka Bilişim’ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.
Apple, Eylül 2019’da iPhone 13 Pro’daki ilk üçlü kamera sistemini piyasaya sürdüğünde dikkatleri üzerine çekti. Kamera yalnızca dört kata kadar daha fazla sahne yakalamakla kalmaz, aynı zamanda görüntünüze otomatik olarak vurgu ve gölge ayrıntılarını ekleyen Smart HDR sunar. Apple, en son sürümleri için bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en hızlı çipi üretti. Bu yeniliklere rağmen kazaların olması kaçınılmazdır. Bazı teknik sorunlar yaşıyorsanız, endişelenmeyin. Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımındaki uzman teknisyenler, iPhone 13 Pro onarım hizmetlerinizle ilgilenecektir .

Apple iPhone 13 Pro Ekran Onarımı
İPhone 13 Pro, bugüne kadarki herhangi bir Apple telefonun en parlak ve en güç verimli ekranına sahip. 5,8 inç ekran ve HDR ekran, bu iPhone’u mükemmel bir eğlence cihazı haline getiriyor. Kendinizi Apple iPhone onarımına ihtiyaç duyuyorsanız, hızlı ve uygun fiyatlı bir düzeltme için Ka Bilişim’ye güvenebileceğinizi bilmek güzel.
Ka Bilişim’yi ziyaret ederken, ekran koruma ürünlerimize göz atmayı unutmayın. Mobil cihazınıza bir kılıf ve temperli cam uygulamak, yeni onarılan ekranınızın gelecekte hasar görmesini önlemeye yardımcı olabilir.
maxresdefault
iPhone 13 Pro Ekran Ön Cam Değişimi 1

Apple iPhone 13 Pro Su Hasar Onarımı

IP68 sınıfı bir cihaz olan iPhone 13 Pro, 30 dakikaya kadar 4 metre derinliğe kadar su tutabilir. Cihaz, günlük dökülmelere ve toza dayanacak şekilde tasarlanmıştır, ancak su geçirmez olduğu düşünülmemektedir. Günlük aşınma ve yıpranma, dökülmeleri idare etme yeteneğini azaltabilir. İPhone 13 Pro‘nuzun su hasarına maruz kaldığından şüpheleniyorsanız, ücretsiz bir onarım tahmini için Ka Bilişim’deki profesyonellere ulaşın.
Kırık ekranları değiştirmeye ve su hasarını gidermeye ek olarak, Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımı çeşitli başka hizmetler sunar. Pil değişimleri, kamera onarımları, hoparlör değişimleri ve daha fazlası için Ka Bilişim’yi ziyaret edin. İPhone 13 Pro’nuz hakkında daha fazla bilgi için yerel Ka Bilişim ‘niz ile iletişime geçin  .
google pixel 4 exploded idoc w810h462
iPhone 13 Pro Ekran Ön Cam Değişimi 2

iPhone Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

İphone tamiri bursa ka bilişim olarak hizmet vermekteyiz
iPhone ürünleri gerek tasarımları gerek kullanım kolaylığı ve hızları ile akıllı telefon pazarında büyük bir paya sahip olmakla birlikte önemli ölçüde kullanıcı sayısına sahiptir. Zaman zaman yaşanan tatsız kazalar sonucunda iphone ürününüzün dokunmatiğinde, iç ekranında kırılma veya çatlamalar meydana gelebilmektedir.
Böyle bir durumda iPhone telefonunuzun uzman teknik servis personelleri tarafından incelenmesi ve duruma göre iphone dokunmatik ekran değişimi yada iphone ekran değişimi işlemlerinden hangisinin gerektiğine karar verilmesi gerekmektir. Bazı durumlarda iphone dokunmatik ve lcd ekranların aynı anda değiştirilmesi gerekebilir. iPhone dokunmatik ekran fiyatları aldığınız servis hizmeti kalitesine ve kullanılan parça kalitesine göre farklılıklar gösterebilir.

iPhone Dokunmatik Değişimi Nasıl yapılır?

İphone dokunmatik ekran değişimleri kesinlikle uzman teknik servis personelleri tarafından ve uygun ortamlarda yapılmalıdır. iPhone telefonunuzun içi komple açılacağından ve en ufak bir vidanın bile yanlış takıldığında sorun yaratabileceğinden bu konu çok önemlidir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak onarımlar sonrasında iphone telefonunuzda dokunmatik sorunları, home tuşu sorunları, açma kapama power tuşu sorunları, wifi sorunları, v.b. problemlerle karşılaşmanız kaçınılmazdır. Ka Bilişim telefon tamir servisimizde iphone ürünleriniz 1.sınıf kalitede yedek parça ve malzeme kullanılarak, uzman teknik servis personellerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmekle ve ürünler gerekli testleri geçtikten sonra tarafınıza teslim edilmektedir.
guia 9e35ec2246378b4526d45609af45c2b0 up

iPhone 13 pro Ekran Tamiri

Gözünüz gibi baktığınız telefonunuz birden ellerinizin arasın kayıp gitti, elinize aldığınızda telefonunuzun artık eskisi gibi olmadığını gördünüz. İşte bu noktada sarsan iletişim hizmetinizde.
Çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 13 pro  ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. Buda cihazınızı kullanılamaz hale getirir.
Bu değişim işlemi uzman teknik servis elemanlarına bırakılmalıdır. Telefonunuzun ekranını değiştirirken istem dışı olarak daha büyük arızalara yol açabilirsiniz biz bu işlemi iphone bursa servisi ka bilişim olarak 45 dakikada yapıp test işleminden sonra 6 ay parça garantili şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.
iPhone 13 pro  ekran tamiri ön cam ve lcd ekran ile birlikte bir bütün olarak yapılmaktadır. Değişim işleminde dikkat edilmesi gereken husus orijinal parça kullanımıdır.
Yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip değilseniz, cihazınıza büyük zararlar verebilirsiniz. Bu yüzden iPhone 13 pro  ekranınızı servisimize gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz. Servisimizde bulunan konusunda uzman ekibimiz çok kısa süre içerisinde cihazınızın onarımını tamamlamaktadır.

iPhone 13 pro Ekran tamiri Garanti Süresi 
Sarsan İletişim güvencesi altında servisimizde değiştirilen iPhone 8 LCD Ekranın 6 ay parça garantisi vardır. 6 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.

iPhone 13 pro Ekran Tamiri Süresi 
Sarsan İletişim güvencesi altında servisimizde değiştirilen iPhone 13 pro  LCD ekranı telefonunuza 45 dakika (testleri dâhil) içerisinde montajı yapılır ve cihazınızı kullanıma hazır hale getiririz. 

Bursa iphone tamir ve ekran değişimi telefon tamiri

İphone Bursa Servisi Ön Cam Ekran Değişimi

İphone Bursa Servisi Ön Cam Ekran Değişimi

İphone Bursa Servisi Ön Cam Ekran Değişimi

Bursa iPhone Ekran Değişim Fiyatları

iPhone cihazınızın ekranı kırıldı mı? Endişelenmeyin Ka Bilişim  kalitesiyle iPhone ekran değişim işlemiyle cihazınız ilk günkü gibi olsun.

Değerli iPhone kullanıcıları!

 

iPhone ekran değişim hizmetlerini en iyi Teknik Servis Şartlarında %100 memnuniyetle çözebilmek maksadıyla hizmetinizdeyiz. Tüm iPhone modellerine ait ekran değişim hizmetlerimiz garantili olarak, sıra beklemeden ve güvenle Ka Bilişim kalitesiyle yapılmaktadır.

 

iPhone ekran değişim hizmetlerimiz 2 farklı kola ayrılmakta ve dilediğiniz himeti seçmekte özgürsünüzdür.

 

Tamamen orijinal ve 2 yıl garantili iPhone ekran değişim hizmeti verdiğimiz gibi, Ka Bilişim onaylı ve 1 yıl garantili iPhone ekran değişim hizmetimiz de mevcuttur.

 

Örneğin iPhone 6 ekran değişim hizmetimiz 2 türlüdür ve dilerseniz Ka Bilişim onaylı ve 1 yıl garantili olan ekran değişim hizmetini alabilirsiniz ya da Tamamen orijinal ve 2 yıl garantili iPhone 6 ekran değişim hizmeti de alabilirsiniz fiyatlar hemen aşağıdaki forma yer almaktadır.

 

Değiştirilecek Ekranların Özellikleri

 

Ka Bilişim’de işlem yapılan parçaların tamamı garantili ve orijinaldir, sadece iPhone modellerine özel Ka Bilişim onaylı ekran seçeneğimizle siz değerli kullanıcılarımıza daha uygun fiyata hizmet vermek istedik üstelik Ka Bilişim onaylı ekran bile tam 1 yıl garantilidir. Ekran değişim işlemi sonucunda cihazınızda kozmetik açıdan hiçbir sorun olmayacağı gibi ilk gün aldığınızda nasıl görünüyorsa o şekilde görüneceği garantisini de veriyoruz. Ka Bilişim ile cihazınızın ekranını değiştirdiğinizde herhangi bir sararma, piksel kaybı, dokunmatik sorunu yaşamazsınız bu tarz durumlarla karşılaştığınız zaman anında ücretsiz bir şekilde cihazınızın ekranını tamir ediyoruz.

 

Ekran değişimi sonunda koruyucu şeffaf kılıf ve kırılmaz cam hediyeniz sizi bekliyor oalcaktır.

 

Bursa Xiaomi mi 9 Servisi, Ekran Değişimi

Bursa Xiaomi mi 9 Servisi, Ekran Değişimi

 

XİAOMİ Mİ 9 EKRAN DEĞİŞİMŞİ

Mİ9 Tamiri Bursa

Xiaomi mi 9 ekran değişimi ön cam değişim ve tamiri bursa da yılların bilgi birikimi ile hizmetinizdedir.

 

Bursa xiaomi mi 9 teknik servisi

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır. Xiaomi Mi 9 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ? Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son …

xiaomi mi 9 tasarimi ortaya cikti shiftdelete akilli telefon 1

XİAOMİ Mi 9 EKRAN DEĞİŞİMİ

Xiaomi Mi 9 ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, alınan darbe sonucunda dokunmatik alan basmadığında veya ekrana görüntü gelmediğinde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

 1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
 2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
 3. Kullanılan ekran orijinal olmalı,
 4. Ekran tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Xiaomi Teknik, Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Ekran değişimi rekorumuz Xiaomi Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Xiaomi Mi 9  Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi profesyonel Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. Komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır.
 2. Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 3. Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
 4. Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
 6. Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Mi 9 ekranı ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranının korunması içinHemen ardından ise 1 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

TEKNİK SERVİS

İnönü Cad. İnegöl Çarşısı No:11 Heykel Bilgisayarcılar Çarşısı…

En alt kat.no:11 Osmangazi BURSA

Servis:0224 224 5252

Merkez:0224 351 4063

Gsm: 0532 799 1354

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi Tamiri

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi Tamiri

Bursa Xiaomi Redmi Note 6 Pro teknik servisi

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır. Xiaomi Redmi Note 6 Pro EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ? Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son …

Xiaomi Redmi Note 6 Pro EKRAN DEĞİŞİMİ

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, alınan darbe sonucunda dokunmatik alan basmadığında veya ekrana görüntü gelmediğinde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

 1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
 2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
 3. Kullanılan ekran orijinal olmalı,
 4. Ekran tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Xiaomi Teknik, Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Ekran değişimi rekorumuz Xiaomi Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekran değişimi profesyonel Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. Komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır.
 2. Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 3. Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
 4. Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
 6. Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi 5 Plus ekranı ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranının korunması için 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Hemen ardından ise 1 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Bursa Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi

Bursa Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi

Bursa Xiaomi Redmi 5 Plus teknik servisi

Xiaomi Pocophone F1 ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır. Xiaomi Pocophone F1 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ? Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son …

Xiaomi Pocophone F1 EKRAN DEĞİŞİMİ

Xiaomi Pocophone F1 ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, alınan darbe sonucunda dokunmatik alan basmadığında veya ekrana görüntü gelmediğinde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

 1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
 2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
 3. Kullanılan ekran orijinal olmalı,
 4. Ekran tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Xiaomi Teknik, Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Ekran değişimi rekorumuz Xiaomi Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Xiaomi Pocophone F1  Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Pocophone F1 ekran değişimi profesyonel Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. Komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır.
 2. Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 3. Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
 4. Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
 6. Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi 5 Plus ekranı ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranının korunması için 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Hemen ardından ise 1 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Bursa Huawei Servisi Ekran tamiri. cam değişimi

why go huawei banner

SIK KARŞILAŞILAN ARIZALAR;

 • Huawei Dokunmatik Ön Cam Değişimi Fiyatı
 • Huawei LCD – Led Ekran Değişimi, Tamiri ve Onarımı Fiyat
 • Huawei Arka Kapak Değişimi
 • Huawei Home Tuşu – Home Button Değişimi
 • Huawei Pil – Batarya Değişimi
 • Huawei Kasa Değişimi
 • Huawei Mikrofon Değişimi
 • Huawei Kulaklık Değişimi
 • Huawei Şarj Soketi – Entegresi Değişimi Tamiri ve Onarımı
 • Huawei Kamera Değişimi Tamiri ve Onarımı
 • Huawei Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow
 • Huawei Sürüm Düşürme – Downgrade
 • Huawei Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
 • Huawei Açma – Kapama Tuşu Çalışmıyor
HUAWEİ ASCEND G6
HUAWEİ ASCEND G7
HUAWEİ ASCEND P1 U9200
HUAWEİ ASCEND P6
HUAWEİ ASCEND P7
HUAWEİ ASCEND G300
HUAWEİ ASCEND G301
HUAWEİ ASCEND G330
HUAWEİ ASCEND G610
HUAWEİ ASCEND G630
HUAWEİ ASCEND G700
HUAWEİ ASCEND G730
HUAWEİ ASCEND MATE
HUAWEİ ASCEND MATE 7
HUAWEİ ASCEND MATE 8
HUAWEİ ASCEND Y100 U8185
HUAWEİ ASCEND Y200 U8655
HUAWEİ ASCEND Y300
HUAWEİ ASCEND Y320
HUAWEİ ASCEND Y330
HUAWEİ ASCEND Y530
HUAWEİ ASCEND Y600
HUAWEİ ENJOY 5S
HUAWEİ G7 PLUS
HUAWEİ G8
HUAWEİ G7010
HUAWEİ GR3
HUAWEİ GR5 2017
HUAWEİ GR5 HONOR 5X
HUAWEİ GR5 MİNİ
HUAWEİ GT3 HONOR 5C
HUAWEİ HONOR 3C
HUAWEİ HONOR 4C
HUAWEİ HONOR 6
HUAWEİ HONOR 7
HUAWEİ HONOR 7İ
HUAWEİ HONOR 8
HUAWEİ HONOR 8 PRO
HUAWEİ HONOR 9
HUAWEİ HONOR NOTE 8
HUAWEİ M865
HUAWEİ MATE 9
HUAWEİ MATE 9 PORSCHE DESİGN
HUAWEİ MATE 9 PRO
HUAWEİ MATE 10
HUAWEİ MATE 10 LİTE
HUAWEİ MATE 10 PRO
HUAWEİ MATE S
HUAWEİ NEXUS 6P
HUAWEİ NOVA
HUAWEİ NOVA PLUS
HUAWEİ P8
HUAWEİ P8 LİTE
HUAWEİ P8 LİTE
HUAWEİ P8 MAX
HUAWEİ P9
HUAWEİ P9 LİTE
HUAWEİ P9 LİTE
HUAWEİ P9 LİTE MİNİ
HUAWEİ P9 PLUS
HUAWEİ P10
HUAWEİ P10 PRO
HUAWEİ P10 LİTE
HUAWEİ P10 PLUS
HUAWEİ U1280
HUAWEİ U3100
HUAWEİ U3200
HUAWEİ U8220
HUAWEİ U8650 SONİC
HUAWEİ U8800 IDEOS X5
HUAWEİ U8850 VİSİON
HUAWEİ Y3 II
HUAWEİ Y5C HONOR BEE
HUAWEİ Y5 II
HUAWEİ Y6 HONOR 4A
HUAWEİ Y6 II
HUAWEİ Y6 PRO

Bursa Huawei Servisi

Ka Bilişim olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, Android – ios yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

*Bursa Huawei LCD Ekran + Dokunmatik Panel Değişimi
*Bursa Huawei LCD Ekran + Dokunmatik Panel Değişimi
*Bursa Huawei Sıvı Teması Problemi Çözümleri
*Bursa Huawei Şarj Soket Değişimi
*Bursa Huawei Batarya Değişimi
*Bursa Huawei Anakart Tamiri
*Bursa Huawei Kasa Kapak Değişimleri
*Bursa Huawei Ses Problemleri çözümü
*Bursa Huawei Dokunmatik Arızaları tamiri
*Bursa Huawei Yazılım Yükleme

Servis Hizmeti Verdiğimiz huawei Modelleri:

Bursa Huawei Ascend G6 Servis
Bursa Huawei Ascend G7 Servis
Bursa Huawei Ascend P1 U9200 Servis
Bursa Huawei Ascend P6 Servis
Bursa Huawei Ascend P7 Servis
Bursa Huawei Ascend G300 Servis
Bursa Huawei Ascend G301 Servis
Bursa Huawei Ascend G330 Servis
Bursa Huawei Ascend G610 Servis
Bursa Huawei Ascend G630 Servis
Bursa Huawei Ascend G700 Servis
Bursa Huawei Ascend G730 Servis
Bursa Huawei Ascend Mate Servis
Bursa Huawei Ascend Mate 7 Servis
Bursa Huawei Ascend Mate 8 Servis
Bursa Huawei Ascend Y100 U8185 Servis
Bursa Huawei Ascend Y200 U8655 Servis
Bursa Huawei Ascend Y300 Servis
Bursa Huawei Ascend Y320 Servis
Bursa Huawei Ascend Y330 Servis
Bursa Huawei Ascend Y530 Servis
Bursa Huawei Ascend Y600 Servis
Bursa Huawei Enjoy 5s Servis
Bursa Huawei G7 Plus Servis
Bursa Huawei G8 Servis
Bursa Huawei G7010 Servis
Huawei GR3 Servis
Huawei GR5 2017 Servis
Huawei GR5 Honor 5X Servis
Huawei GR5 Mini Servis
Huawei GT3 Honor 5c Servis
Bursa Huawei Honor 3C Servis
Bursa Huawei Honor 4C Servis
Bursa Huawei Honor 6 Servis
Bursa Huawei Honor 7 Servis
Bursa Huawei Honor 7i Servis
Bursa Huawei Honor 8 Servis
Bursa Huawei Honor 8 Pro Servis
Bursa Huawei Honor 9 Servis
Bursa Huawei Honor Note 8 Servis
Bursa Huawei M865 Servis
Bursa Huawei Mate 9 Servis
Bursa Huawei Mate 9 Porsche Design Servis
Bursa Huawei Mate 9 Pro Servis
Bursa Huawei Mate 10 Servis
Bursa Huawei Mate 10 Lite Servis
Bursa Huawei Mate 10 Pro Servis
Bursa Huawei Mate S Servis
Bursa Huawei Nexus 6P Servis
Bursa Huawei Nova Servis
Bursa Huawei Nova Plus Servis
Bursa Huawei P8 Servis
Bursa Huawei P8 Lite Servis
Huawei P8 Lite Servis
Huawei P8 Max Servis
Huawei P9 Servis
Huawei P9 Lite Servis
Huawei P9 Lite Servis
Huawei P9 Lite Mini Servis
Huawei P9 Plus Servis
Huawei P10 Servis
Huawei P10 Pro Servis
Huawei P10 Lite Servis
Huawei P10 Plus Servis
Huawei U1280 Servis
Huawei U3100 Servis
Huawei U3200 Servis
Huawei U8220 Servis
Huawei U8650 Sonic Servis
Huawei U8800 Ideos X5 Servis
Huawei U8850 Vision Servis
Huawei Y3 II Servis
Huawei Y5c Honor Bee Servis
Huawei Y5 II Servis
Huawei Y6 Honor 4A Servis
Huawei Y6 II Servis
Huawei Y6 Pro Servis

Bursa Xiaomi mi 8 Servisi, Ekran Değişimi

Bursa xiaomi mi 8 teknik servisi

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır. Xiaomi Mi 8 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ? Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son …

XİAOMİ Mi 8 EKRAN DEĞİŞİMİ

Xiaomi Mi 8 ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, alınan darbe sonucunda dokunmatik alan basmadığında veya ekrana görüntü gelmediğinde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

 1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
 2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
 3. Kullanılan ekran orijinal olmalı,
 4. Ekran tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Xiaomi Teknik, Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Ekran değişimi rekorumuz Xiaomi Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Xiaomi Mi 8  Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi profesyonel Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. Komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır.
 2. Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 3. Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
 4. Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
 6. Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Mi 8 ekranı ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranının korunması için 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Hemen ardından ise 1 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

TEKNİK SERVİS

İnönü Cad. İnegöl Çarşısı No:11 Heykel Bilgisayarcılar Çarşısı…

En alt kat.no:11 Osmangazi BURSA

Servis:0224 224 5252

Merkez:0224 351 4063

Gsm: 0532 799 1354

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi

Bursa Xiaomi Redmi 5 Plus teknik servisi

Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır. Xiaomi Redmi 5 Plus EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ? Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son …

indir

XİAOMİ REDMİ 5 PLUS EKRAN DEĞİŞİMİ

Xiaomi Redmi 5 Plus ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, alınan darbe sonucunda dokunmatik alan basmadığında veya ekrana görüntü gelmediğinde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

 1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
 2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
 3. Kullanılan ekran orijinal olmalı,
 4. Ekran tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Xiaomi Teknik, Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Ekran değişimi rekorumuz Xiaomi Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Xiaomi Redmi 5 Plus  Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi profesyonel Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. Komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır.
 2. Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 3. Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
 4. Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
 6. Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi 5 Plus ekranı ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranının korunması için 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Hemen ardından ise 1 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

TEKNİK SERVİS

İnönü Cad. İnegöl Çarşısı No:11 Heykel Bilgisayarcılar Çarşısı…

En alt kat.no:11 Osmangazi BURSA

Servis:0224 224 5252

Merkez:0224 351 4063

Gsm: 0532 799 1354

Bursa Turkcell T80 Ekran Değişimi Servis Ve Tamiri

get image

Turkcell t80 Ekran Arızası
Turkcell t80 marka cep telefonları ; ekranlarında dış etkenlerden kaynaklı yada uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ekran beyazlaşması, renk kaybı, piksel kaybı, yazılarda karışma, dokunmatik hassasiyeti ve görüntü kayıpları oluşmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Turkcell t80 Ses Arızası
Turkcell t80 marka cep telefonları ; hoparlör ve mikrofondan oluşan ses alış verişini sağlayan teknik malzemelerin tozlanma ve tıkanma gibi doğal sebeplerle performansını yitirebilmektedir . Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Turkcell t80 Şarj Arızası
Turkcell t80 marka cep telefonları ; genellikle uyumsuz şarj cihazı kullanımı sonucunda gerçekleşen şarj ve batarya problemlerine rastlanmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Turkcell t80 Yazılım Gereksinimleri 
Turkcell t80 marka cep telefonları ; açık kaynak kodlu Windows mobile ve Android işletim sistemi kullanması sebebi ile kullanıcılarına özgür bir kullanım sunmaktadır. Bu da yazılım programcılığında tecrübesi olan kullanıcıların işletim sistemi üzerinde değişiklikler yaparak cihaz yazılımlarını kişiselleştirebilmesi anlamına gelmektedir. Twos Mobile bu gibi durumlarda cihazlara fabrika tarafından yüklenen orijinal Rom`ları yüklemektedir. Ayrıca ilave patch uygulamaları, sim kilitleri ve yazılımsal arızalar Ka Bilişim tarafından giderilmekte ve uygulanmaktadır.

Turkcell t80 Soket Bağlantı Arızası
Turkcell t80 marka cep telefonları ; data kablosu ve kulaklık kablosu bağlantı arızaları görülmektedir. Dış etkenlere bağlı olarak oluşan temas ve oksitlenme gibi etkenlere bağlı arızalara hızlı ve garantili çözümler Ka Bilişim tarafından üretilebilmektedir.

Turkcell t80 Elektronik Board Arızası
Turkcell t80 marka cep telefonları ; darbe, sıvı teması ve farklı dış etkenler sebebiyle oluşan elektronik arızalar görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Turkcell t80 Kasa Problemleri ve Gereksinimleri
Turkcell t80 marka cep telefonları ; zamana bağlı aşınma sebebiyle dokunmatik lens, metal çerçeve, arka kapak, orta kasa yıpranmasına bağlı değişim ihtiyaçları gündeme gelmektedir. Bu gibi ihtiyaç ve sorunlara hızlı ve garantili çözümler Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Turkcell T80 LCD Ekran Değişimi
•Turkcell T80 Dokunmatik Değişimi
•Turkcell T80 Anakart Onarımı
•Turkcell T80 Sıvı Teması Onarımı
•Turkcell T80 Pil Değişimi •Turkcell T70 Wi-Fi Sorunu
•Turkcell T80 Kulaklık Soket Filmi
•Turkcell T80 Şarj Soketi
•Turkcell T80 Arka Panel Değişimi
•Turkcell T80 HOME Buton Değişimi •Turkcell T70 Kapanma Sorunu
•Turkcell T80 Açılmama Sorunu
•Turkcell T80 Zil Sesi Gelmeme Sorunu
•Turkcell T80 Mikrofon Sorunu.

Xiaomi Cep Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri

Bursa Xiaomi Mi Mix Ekran Değişimi

Servisimizde yapılmaktadır. Xiaomi Mi Note    cihazınızın ekran  değişimigerçekleştiriyoruz. Xiaomi Mi Note   telefonunuzu düşürmüş olabilirsiniz. Xiaomi Mi Note    cihazlarında düşme ve çarpma sonucu ekran kırılmaları sıkça görülmektedir.

Xiaomi Mi Mix servisimiz de %100 Orijinal değişimi yapılmaktadır. Değişen Xiaomi Mi Mix  orijinal olup %1 aksaklık dahi olmamaktadır. Cihazınız Ekran Değişimi yapıldıktan sonra fabrika çıkış haline dönmektedir. Xiaomi Mi Note     ekran Değişim Fiyatı –TL dir.

Xiaomi Mi Note    ekran değiştiğinde, kamera görüntüsünde ve odaklamada hiçbir sorun yaşamazsınız.

Xiaomi Mi  Note    ekran için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

xiaomi exclusive service center patamata vijayawada mobile phone repair and services xiaomi 3180urm xiaomi phones

Xiaomi Mi Modeller

 • Xiaomi Mi 6 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi A1 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Mix Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Mix 2 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4A Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4X Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4 Prime Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Note 2 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 5 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 5X Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 5C Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 5s Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 5s Plus Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note 4 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note 4X Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note 5 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note 5A Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Pro Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 3X Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 3s Prime Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 3s Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 3 Pro Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Max Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Max 2 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 4 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 4s Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4X Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4A Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note 3 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 3 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note Prime Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note 3 (Mediatek) Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 4c Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note 2 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 2 Pro Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 2 Prime Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 4i Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 2A Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Note Pro Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Note Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Note 2 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi Note 3 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 2 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 4 LTE Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note 4G Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi 1s Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Note Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 3 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 2A Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Hongmi Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Redmi Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 2s Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 1s Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri
 • Xiaomi Mi 2 Telefonu Teknik Servis Ve Tamiri

Xiaomi Mi Teknik Hizmetler

 • Xiaomi LCD Ekran Değişimi
 • Xiaomi Dokunmatik Panel Değişimi
 • Xiaomi Batarya Değişimi
 • Xiaomi On / Off Düğme Hatası
 • Xiaomi Ön Kamera Hatası
 • Xiaomi Arka Kamera Hatası
 • Xiaomi Sensör Hatası
 • Xiaomi Menü Tuşu Hatası
 • Xiaomi Yan Ses Tuş Hatası
 • Xiaomi Kasa Değişimleri
 • Xiaomi Mikrofon Hatası
 • Xiaomi Zil Sesi Hatası
 • Xiaomi Hoparlör Hatası
 • Xiaomi Şarj Hatası
 • Xiaomi Titreşim Hatası
 • Xiaomi Dokunmatik Tuş Hatası
 • Xiaomi Sim Kart Okuma Hatası
 • Xiaomi Sim Kart Konnektör Hatası
 • Xiaomi Şebeke Hatası
 • Xiaomi Wifi Hatası
 • Xiaomi Bluetooth Hatası
 • Xiaomi Sim Kilit Hatası
 • Xiaomi Ana kart ( Elektronik Kart Hatası ve Onarılması )
 • Xiaomi Açılmama Hatası
 • Xiaomi Kulaklık Bağlantı Soketi Hatası
 • Xiaomi Entegre Değişimi
 • Xiaomi Şarj Soketi Değişimi
 • Xiaomi Sıvı Temaslı Cihaz Onarımları
 • Xiaomi Darbe Görmüş Cihaz Onarımları
 • Xiaomi TÜRKÇE Menü Yüklenmesi
 • Xiaomi Yazılım Güncelleştirme
 • Xiaomi Yedek Alınma İşlemi