Bursa Printer, Bursa bilgisayar Servis

İphone Servis

 

 

 

 

 

 

 

 

Her Zaman Sizin Yanınızda. Ve Destekciniz Olmak İçin Varız….

Bilgisayarsız ev, şirket kalmadı artık. Haliyle bu elektronik ürünler zamanla arıza yaptıkları için her an bir tamirciye gereksinim artmakta.

Tamir masraflarının her geçen gün arttığı çağımızda doğru arıza teşhisi ve giderilmesi çok önem arz etmektedir. Bilgisayarınız arıza yaptığında tamire gittiğinde, sadece mevcut arızaya bir çözüm aramak artık yeterli değildir. Arızaya neden olan asıl nedenleri de tespit etmeli, ayrıca arıza çıkartması muhtemel ekipmanlar hakkında ön teşhiler yapılıp bilgisayarın sahibi bu konuda bilgilendirilmelidir. Böylece bir servis ücreti kapsamında sadece ilave malzeme bedeli ödeyerek ikinci bir servis hizmet bedelinden de tasarruf edebilirsiniz.

Ka Bilişim her türlü bilgisayar, notebook, laptop, netbook, yazıcı, printer, monitör, LCD ekran, PC Anakartı vb. ekipmanların tamir bakım hizmetlerini hem yerinizde Bilgisayar Teknik Servis Hizmet Vermektedir.

Uzman bir yardım almak için hemen bize ulaşın.[tooltip type=”box” html=”İşte Girdi Sizin İçerik” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”182f170842d032d786e9ef318730ca7e” /]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir