Bursa Ps3 Tamir, Ps4 Teknik Servis, Playstation 3 Tamir, Ps4 Tamir

Bursa Ps3 Tamir, Ps4 Teknik Servis, Playstation 3 Tamir, Ps4 Tamir

İphone Servis

Bursa Sony PlayStation PS1, PS2, PS3, Nintendo Wii, Xbox 360 Oyun Konsolları Tamiri (Onarımı)

Bursa da Arızalanan playstationlarınızı getirin tamir edelim. Ka Bilişim Teknoloji Servisi  olarak uzman kadromuz ve teknik donanımımızla diğer tüm elektronik aletler gibi arızalanan playstationlarınızı da size geri kazandırıyoruz.

Playstation taktığınız CD’yi okumuyorsa, oyun oynarken donma yapıyorsa ve bunlara benzer problemlerle karşılaşıyorsanız bize gelin sorunlarınızı en kısa sürede ve en uygun şekilde çözelim.

Playstationınızla ilgili merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilir. Çözüm önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Bursa da Playstation2 ve Playstation3 cihazlarınızı garantili tamir ediyoruz. Size Bir Telefon Kadar Yakınız 0532 799 1354

– Playstation 2 Göz Değişimi (Optik Okuyucu)

– Playstation 3 Göz Değişimi (Optik Okuyucu)

Bursa Playstation 1 Tamiri : Eski olmasına rağmen kullananlar için playstation 1 tamiri yapmaktayız. Genelde data kablolarında sorun çıkar bir ihtimal gözlerinde de sorun çıkma olabilir.

Bursa Playstation 2 Tamiri : Genellikle göz değişimi için geliyor playstation 2 ‘ ler. Ya da donma yaptığı için, Playstation 2 kullanıyorsanız ve cihazınız cd seçmiyorsa ya da donma yapıyorsa artık gözü miyadını doldurmuş demektir. Göz değişim ile playstation 2 ‘ niz eskisi gibi olacaktır. Playstation 2 ye harddisk takıyoruz.

Bursa Playstation 3 Tamiri : Yeni cihazlar olmasına rağmen gözlerinde sorun oluyor. Genelde donma şikayetiyle geliyor.[tooltip type=”box” html=”İşte Girdi Sizin İçerik” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”182f170842d032d786e9ef318730ca7e” /]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir