Bursa Teknoloji Çözümler

Bursa Teknoloji Ve Bilişim Sektöründe Gün geçtikçe gelişen ve yenilenen bir sektör. Ka Bilişim olarak güncel olan teknolojiyi takip etmekteyiz ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 2009 yılından bu yana teknoloji ve bilişim alanında hizmet vermekteyiz.

Neden Ka Bilişim seçeyim derseniz. bu konuda ne kadar anlatsak bizim anlatmamız bir noktadan sonra önemi olmaya bilir. önemli olan müşterilerimizin aldıkları hizmet ve çevrelerine verecekleri bizim adımıza olumlu referanslarıdır.

Biliyoruzki biz ne kadar da anlatsak bir müşterimizin memnuniyetinin verdiği etkiyi vermeyecektir. siz de müşterilerimiz arasında yerinizi alabilir ve hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz. belki bizim adımıza referans bile olabilirsiniz. çünki bizim amacımız sadece budur…

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şöyledir.

  • Bursa da Web Tasarım ve obil uygulama geliştirme sitelerin mobil uyumlu olması ve ya google play da mobil uygulamanızın yer almasını sağlamak. b siteniz yoksa web sitesi inşaa etmektir.
  • Bursa Bilgisayar teknik servis hizmeti 2009 yılından bu yana aktif olarak bilgisayar teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bilgisayarların gerek donanımsal gerekse yazılımsal olan tüm sorunlarının giderilmesini sağlamaktayız.
  • Bursa Telefon, Tablet, Notebook Teknik Servis hizmeti vermekteyiz. Ekran Değişimi DOkunmatik Değişimi Şarj sorunları An kart arızaları v.s gibi sorunlarda teknik destek vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz markalar.

Aslında marka bağımlılığız yoktur elektronik olan tüm marka model farketmek sizin tamir ve teknik olarak tüm sorunların giderilmesini kapsayan bir teknik destek hizmetimiz mevcuttur. daha tedaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız