Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cumartesi  09:00‑18:00   Sat‑Sun 10:00‑17:00
Bizi Arayın:  0532 799 1354

2009 yılında kurulan ka bilişim bilgisayar ve telefon tamiri teknik servis hizmeti vermektedir. aradan zaman geçtikçe kendimizi güncelleyen yenileyen ve geliştiren Ka Bilişim den tamir hizmeti almak için bizeimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Telefon Tamiri
  • Macbook Tamiri
  • Bilgisayar tamiri
  • Tablet Tamiri

Bursa da bilgisayar tamiri ve telefon ekran ve batarya değişimi anakart arızaları gibi konular da müşteri desteği vermekteyiz.

2. El telefon alırken nelere dikakt edilmeli bu konuda haber yapılmış görüşlerimizi vatandaşlarımıza sunmuş bulunduğumuz videomuzu izlemenizi öneririz.

Neler Yaparız

sos

1. Bizi arayın

Sizin için uygun olan herhangi bir zamanda bizi arayabilirsiniz. Danışmanımız cihazın arıza nedenini, iletişim bilgilerinizi kaydedecek ve sihirbazı size yönlendirecektir.

diagnosis

2. Varış ve teşhis

Ana teşhis cihazının gelmesinden sonra. Onarımın karmaşıklığına bağlı olarak, yerinde onarımlar yapacak veya atölyedeki gadget’ı alacaktır.

IMG 2538

3. Onarım

Yalnızca orijinal üretimin parçalarının değiştirilmesiyle dikkatli onarım yapılır. Telefondaki verilerin bütünlüğü konusunda endişelenemezsiniz.

van 2002079 2

4. Belirtilen adrese dönün

Onarım tamamlandıktan sonra danışmanımız sizinle iletişime geçerek adres ve teslimat süresini belirleyecektir. Teşekkürler.

Galeri