İPHONE 11 VERDİĞİMİZ HİZMETLER

İphone 11 Ekran Değişimi

Bursa İphone 11 Ekran Değişimi. Komple ekran değişimi, orjinal ve ya muadil. ve ya revize ekran değişimi

İphone 11 Kamera Değişimi

İphone 11 Kamera Değişimi. Darbe vb. durumlar da kamera bozulabilir. bu arızalarda kamera değişimi ve ya olabiliri olursa tamirini yapmaktayız.

İphone 11 Kasa Değişimi

İphone 11 Kasa Değişimi Düşme kaynaklı kasa yamulması ve ya kullanıma dayalı boya solması çizilmesi gibi durumlar da kasa değişimi gerekmektedir.

İphone 11 Ön Cam Değişimi

İphone 11 ön cam çatlaması durumunda sadece ön cam ve camın çıtası değişimi yapmaktayız. dolayısı ile orjinal ekran kalmaktadır. 

İphone 11 Batarya Değişimi

İphone 11 Batarya değişimi gerekli olması durumunda yarım saat de batarya değişimi yapmaktayız ve 1 ay da garanti vermekteyiz.

İphone 11 Şarj Bordu Değişimi

İphone 11 Şarj olmama sorunlarında şarj bordu temizleme ve ya gerek görülürse şarj soketi değişimi yapılabilmektedir.

İphone 11 Anakart Tamiri

İphone 11 Anakart arızalarında bursa da anakart tamirini yapmaktayız. bizimle iletişime geçiniz.

İphone 11 Ses Arıza Onarımı

Bursa da iphone 11 Ses arızalarında tamiri ve onarımı için bizimle iletişime geçiniz

 

İPHONE 11 TAMİRİ VE SERVİSİ

Bursa iphone 11 ekran değişimi ve genel tamiri kapsayan hizmetimiz hakkında tedaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

BURSA İPHONE 11 SERVİSİ VE İPHONE 11 TAMİRİ HİZMETLERİMİZ.

Ekran değişimi işlemi sonrası telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.
”iPhone 11 Pro Ekran Değişimi” farklı sebeplere bağlı olarak kırılma, çatlama durumu yaşanabilir. Bu sebepler arasında en çok yaşanan durum iPhone 11 Pro ’nun yere düşerek kırılması veya sert bir zemine çarpması sonucu ekranın iç camında çatlamalar meydana gelmesidir.
Bu durumların sonucunda iPhone 11 Pro ’nun dokunmatik alanının bir bölümünde veya tamamında algılama sorunu yaşanabileceğinden basmıyor olabilir. Buna bağlı olarak iç ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi durumlar yaşanabilmekte ve aynı zamanda mürekkep akması, siyah ve mor lekeler çıkması, ekrana görüntü gelmemesi durumları yaşanabilmektedir.

BURSA iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Süreci

iPhone 11 Pro ekranınız da kırılma veya çatlama olduysa bu konuda alanında uzman Apple teknisyenlerden destek almanız çok önemlidir.
iPhone 11 Pro ekranınızda kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatasına girdiğinden dolayı garanti kapsamına girmemektedir. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamamaktasınız. Buna bağlı olarak iPhone 11 Pro ekranınızı tamir ettirmek istiyorsanız ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız bu konuda alanında uzman, tecrübeli yetkili servisler ile çalışmanız daha doğru olacaktır.
Alanında uzman Apple teknisyenleri tarafından telefonunuz gerekli kontrollerden geçirilip sorununuzun kaynağına inilerek gerekli çözüm yolu bulunarak hemen işlemler başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri ile ortak bir çalışma yürüterek iPhone 11 Pro markalı telefonunuzun en kısa sürede sorununun çözülmesi sağlanmaktadır.
Ekran Değişimi yapılacak iPhone 11 Pro marka telefonunuz için gerekli alet ve ekipmanlar hazır edilerek servis odasına dair gerekli koşullar her daim hazır bekletilmektedir. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için tamamen orijinal paçalar kullanılmaktadır.

iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi Fiyatı Sorunuz
iPhone 11 Pro A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı Sorunuz
iPhone 11 Pro Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı Sorunuz