Çalışma Saatleri:  Pazartesi‑Cumartesi  09:00‑18:00   Sat‑Sun 10:00‑17:00
Bizi Arayın:  0532 799 1354

iPhone 13 Pro Ekran Ön Cam Değişimi

iPhone 13 Pro Ekran Ön Cam Değişimi

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone 13 Pro Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 13 Pro Ekran Onarımı

Apple iPhone 13 Pro’ya sahipseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 13 Pro onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone 13 Pro’nuz ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, Ka Bilişim, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde doğru şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 13 Pro’nuzu Ka Bilişim’ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.
Apple, Eylül 2019’da iPhone 13 Pro’daki ilk üçlü kamera sistemini piyasaya sürdüğünde dikkatleri üzerine çekti. Kamera yalnızca dört kata kadar daha fazla sahne yakalamakla kalmaz, aynı zamanda görüntünüze otomatik olarak vurgu ve gölge ayrıntılarını ekleyen Smart HDR sunar. Apple, en son sürümleri için bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en hızlı çipi üretti. Bu yeniliklere rağmen kazaların olması kaçınılmazdır. Bazı teknik sorunlar yaşıyorsanız, endişelenmeyin. Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımındaki uzman teknisyenler, iPhone 13 Pro onarım hizmetlerinizle ilgilenecektir .

Apple iPhone 13 Pro Ekran Onarımı
İPhone 13 Pro, bugüne kadarki herhangi bir Apple telefonun en parlak ve en güç verimli ekranına sahip. 5,8 inç ekran ve HDR ekran, bu iPhone’u mükemmel bir eğlence cihazı haline getiriyor. Kendinizi Apple iPhone onarımına ihtiyaç duyuyorsanız, hızlı ve uygun fiyatlı bir düzeltme için Ka Bilişim’ye güvenebileceğinizi bilmek güzel.
Ka Bilişim’yi ziyaret ederken, ekran koruma ürünlerimize göz atmayı unutmayın. Mobil cihazınıza bir kılıf ve temperli cam uygulamak, yeni onarılan ekranınızın gelecekte hasar görmesini önlemeye yardımcı olabilir.
maxresdefault
iPhone 13 Pro Ekran Ön Cam Değişimi 1

Apple iPhone 13 Pro Su Hasar Onarımı

IP68 sınıfı bir cihaz olan iPhone 13 Pro, 30 dakikaya kadar 4 metre derinliğe kadar su tutabilir. Cihaz, günlük dökülmelere ve toza dayanacak şekilde tasarlanmıştır, ancak su geçirmez olduğu düşünülmemektedir. Günlük aşınma ve yıpranma, dökülmeleri idare etme yeteneğini azaltabilir. İPhone 13 Pro‘nuzun su hasarına maruz kaldığından şüpheleniyorsanız, ücretsiz bir onarım tahmini için Ka Bilişim’deki profesyonellere ulaşın.
Kırık ekranları değiştirmeye ve su hasarını gidermeye ek olarak, Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımı çeşitli başka hizmetler sunar. Pil değişimleri, kamera onarımları, hoparlör değişimleri ve daha fazlası için Ka Bilişim’yi ziyaret edin. İPhone 13 Pro’nuz hakkında daha fazla bilgi için yerel Ka Bilişim ‘niz ile iletişime geçin  .
google pixel 4 exploded idoc w810h462
iPhone 13 Pro Ekran Ön Cam Değişimi 2

iPhone Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

İphone tamiri bursa ka bilişim olarak hizmet vermekteyiz
iPhone ürünleri gerek tasarımları gerek kullanım kolaylığı ve hızları ile akıllı telefon pazarında büyük bir paya sahip olmakla birlikte önemli ölçüde kullanıcı sayısına sahiptir. Zaman zaman yaşanan tatsız kazalar sonucunda iphone ürününüzün dokunmatiğinde, iç ekranında kırılma veya çatlamalar meydana gelebilmektedir.
Böyle bir durumda iPhone telefonunuzun uzman teknik servis personelleri tarafından incelenmesi ve duruma göre iphone dokunmatik ekran değişimi yada iphone ekran değişimi işlemlerinden hangisinin gerektiğine karar verilmesi gerekmektir. Bazı durumlarda iphone dokunmatik ve lcd ekranların aynı anda değiştirilmesi gerekebilir. iPhone dokunmatik ekran fiyatları aldığınız servis hizmeti kalitesine ve kullanılan parça kalitesine göre farklılıklar gösterebilir.

iPhone Dokunmatik Değişimi Nasıl yapılır?

İphone dokunmatik ekran değişimleri kesinlikle uzman teknik servis personelleri tarafından ve uygun ortamlarda yapılmalıdır. iPhone telefonunuzun içi komple açılacağından ve en ufak bir vidanın bile yanlış takıldığında sorun yaratabileceğinden bu konu çok önemlidir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak onarımlar sonrasında iphone telefonunuzda dokunmatik sorunları, home tuşu sorunları, açma kapama power tuşu sorunları, wifi sorunları, v.b. problemlerle karşılaşmanız kaçınılmazdır. Ka Bilişim telefon tamir servisimizde iphone ürünleriniz 1.sınıf kalitede yedek parça ve malzeme kullanılarak, uzman teknik servis personellerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmekle ve ürünler gerekli testleri geçtikten sonra tarafınıza teslim edilmektedir.
guia 9e35ec2246378b4526d45609af45c2b0 up

iPhone 13 pro Ekran Tamiri

Gözünüz gibi baktığınız telefonunuz birden ellerinizin arasın kayıp gitti, elinize aldığınızda telefonunuzun artık eskisi gibi olmadığını gördünüz. İşte bu noktada sarsan iletişim hizmetinizde.
Çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 13 pro  ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. Buda cihazınızı kullanılamaz hale getirir.
Bu değişim işlemi uzman teknik servis elemanlarına bırakılmalıdır. Telefonunuzun ekranını değiştirirken istem dışı olarak daha büyük arızalara yol açabilirsiniz biz bu işlemi iphone bursa servisi ka bilişim olarak 45 dakikada yapıp test işleminden sonra 6 ay parça garantili şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.
iPhone 13 pro  ekran tamiri ön cam ve lcd ekran ile birlikte bir bütün olarak yapılmaktadır. Değişim işleminde dikkat edilmesi gereken husus orijinal parça kullanımıdır.
Yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip değilseniz, cihazınıza büyük zararlar verebilirsiniz. Bu yüzden iPhone 13 pro  ekranınızı servisimize gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz. Servisimizde bulunan konusunda uzman ekibimiz çok kısa süre içerisinde cihazınızın onarımını tamamlamaktadır.

iPhone 13 pro Ekran tamiri Garanti Süresi 
Sarsan İletişim güvencesi altında servisimizde değiştirilen iPhone 8 LCD Ekranın 6 ay parça garantisi vardır. 6 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.

iPhone 13 pro Ekran Tamiri Süresi 
Sarsan İletişim güvencesi altında servisimizde değiştirilen iPhone 13 pro  LCD ekranı telefonunuza 45 dakika (testleri dâhil) içerisinde montajı yapılır ve cihazınızı kullanıma hazır hale getiririz. 

Bursa iphone tamir ve ekran değişimi telefon tamiri

Bir cevap yazın