iPhone 5 & 5s batarya değişimi

Bursa İphone 5 ve 5s batarya değişimi

Bataryanızın ne durumda olduğunu anlamanın en iyi ve en kesin yolu servisimizde kontrol ettirmenizdir. iPhone’unuzun yeni bir batarya gerektirebileceğinin bazı göstergeleri şunlardır:

  • Normalden daha kısık arka ışık
  • Düşük hoparlör sesi
  • Kaydırma sırasında ekran takılması
  • Bazı oyunlarda kare hızında azalma
  • Daha uzun uygulama başlatma süreleri.
iPhone 6 Batarya Değişimi

Bursa İphone 6 batarya değişimi

iphone telefon batarya değişimi için bize ulaşın. iphone 6 batarya değişimi gerekli durumda 15 dakikada yapılmaktadır.

İphone 6 Plus Batarya Değişimi

Bursa İphone 6 plus batarya değişimi yaklaşık 15 dakika da yapılarak firmamız tarafında 1 ay garanti altındadır. 

İphone 6s Batarya Değişimi

Bursa iphone 6s batarya değişimi yaklaşık 15 ile 30 dakika içinde yapılmakta ve 1 ay firmamız garantisi altındadır. 

İphone 6s Plus Batarya Değişimi

İphone 6s plus batarya değişimi bursa da 15 dakika da yapılabilmektedir. bizimle iletişimde olmanız yeterlidir.

İphone 7 Batarya Değişimi

Bursa İphone 7 batarya değişimi ka bilişim de 30 dakika da gerçekleşmektedir. ve 1 ay firmamız garantisi ile garantilidir.

İphone 7 Plus Batarya Değişimi

iphone 7 plus batarya değişimi bursa ka bilişim olarak 30 dakika da teslim etmekteyiz.

İphone 8 Batarya Değişimi

Bursa iphone 8 batarya değişimi ka bilişimde sadece 30 dakika ve veri kaybı yaşamadan yapılmaktadır. 1 ay firmamız garantisi ile yapılmaktadır.

İphone 8 Plus Batarya Değişimi

Bursa iphone s Plus batarya değişimi ka bilişimde sadece 30 dakika ve veri kaybı yaşamadan yapılmaktadır. 1 ay firmamız garantisi ile yapılmaktadır.

İphone x Batarya Değişimi

Bursa iphone x batarya değişimi ka bilişimde sadece 30 dakika ve veri kaybı yaşamadan yapılmaktadır. 1 ay firmamız garantisi ile yapılmaktadır.

İphone xr Batarya Değişimi

Bursa iphone xr batarya değişimi ka bilişimde sadece 30 dakika ve veri kaybı yaşamadan yapılmaktadır. 1 ay firmamız garantisi ile yapılmaktadır.

İphone Xs Batarya Değişimi

Bursa iphone xs batarya değişimi ka bilişimde sadece 30 dakika ve veri kaybı yaşamadan yapılmaktadır. 1 ay firmamız garantisi ile yapılmaktadır.

İphone Xs Max Batarya Değişimi

Bursa iphone xs max batarya değişimi ka bilişimde sadece 30 dakika ve veri kaybı yaşamadan yapılmaktadır. 1 ay firmamız garantisi ile yapılmaktadır.

İphone 11 Batarya Değişimi

Bursa iphone 11 batarya değişimi ka bilişimde sadece 30 dakika ve veri kaybı yaşamadan yapılmaktadır.

Batarya değişimi

iPhone ve tüm akıllı cihaz kullanan herkesin ortak sorunu olan Batarya ömrünün her geçen gün azalarak belli bir şarj döngüsüne ulaşan bataryaların performanslarının düşmesi ve beklenmedik kapanma durumları yaşamasıdır.

Batarya değişimi için bize ulaşın

iphone hangi Batarya takılmakta

Apple asla dışarı ürün satmaz satsa dahi kendisinin belirlediği rakamdan daha düşük rakama satma ihtimali bulunmamakta.Ama bu demek değilki takılan bataryalar kötü ve tehlikeli.Çünkü tüm diğer bataryalarda Lityum İyon pil olup aynı mAh değerine sahiptir.Tüm güvenlik aşamalarından geçerek aynı standartları sağlamaktadırlar.

Ve tabii kullanılan bataryanın kalitesi sonucu belirlemekte.Biz Ka Bilişim olarak kullandığımız bataryaların kalitesi nedeniyle tüm işlemlere 1 Ay garanti vermekteyiz.Ve yapılan işlemler için sadece 10 dakika süre istemekteyiz.Bataryalarda garanti olmamasına rağmen ürün kalitesinden ötürü sıkıntı yaşanması durumunda sorgusuz sualsiz batarya değişimini yapmaktayız.

iphone telefon tamiri bursa

Bursa da iphone telefon ekran değişimi anakart arızaları ve tamiri. batarya değişimi. ön cam değişimi gibi hizmetler için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.